nozhan
12 آذر 1401 - 21:36

شمس‌آذر قزوین مقابل پرسپولیس به تساوی رسید

تیم فوتبال شمس‌آذر قزوین صدرنشین رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران (جام آزادگان) امروز در یک بازی تدارکاتی در مقابل تیم فوتبال پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، تیم فوتبال شمس‌آذر قزوین صدرنشین رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران (جام آزادگان) امروز در یک بازی تدارکاتی در مقابل تیم فوتبال پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر به تساوی 2 بر 2 دست یافت.

در این بازی نماینده استان قزوین  بازی را پرقدرت آغاز کرد و توانست در نیمه نخست بازی 2 گل پیاپی را وارد دروازه حریف مشهور و پرهوادار خود کند که ستاره‌های ملی‌پوش خود را در اختیار نداشت. هر 2 گل شمس‌آذر در نیمه نخست توسط رحمان جعفری بهترین گلزن این تیم به ثمر رسید.

دریافت این 2 گل باعث شد که یحیی گل‌محمدی در نیمه دوم بازی 8 تغییر در ترکیب خود استفاده کند و از بازیکنان تیم امید پرسپولیس بهره بگیرد که در نهایت نتیجه هم داد و در نهایت توانست با گل‌های 2 پدیده جوان خود امید نوری و علیرضا خدادادی کار به تساوی بکشاند.

در این بازی ستاره‌های لیگ برتری چون امید عالیشاه، سروش رفیعی و شیخ دیاباته در برابر شمس‌آذر قزوین به میدان رفتند، اما در نهایت نتوانستند تهدیدی برای دروازه شمس‌آذر ایجاد کنند و در نهایت توسط گل‌محمدی تعویض شده و از زمین بازی خارج شدند.

انتهای پیام/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 895653